Moda Doğru Ayakkabı Seçimi

Doğru Ayakkabı Seçimi

131
0
Paylaş

 

Estetik bir görünüm elde etmek için ayakkabı tamamlayıcı olarak kullanılır. Kendinden emin adımlar atabilmek için doğru ayakkabıları tercih etmek gerekir.

 

Yaz aylarının vazgeçilmezi sandaleti tercih ederken sıkı dikilmiş olmasına dikkat edin yoksa çok uzun süre kullanamayabilirsiniz

Yumurta topuk daha önce topuklu ayakkabı kullanmadıysanız ve özel bir günde uzun süre ayakta durmanız gerekiyorsa çok isabetli bir tercih olacaktır. Ancak burnu kapalı ayakkabı tercih ediyorsanız ayakkabının tam kalıp olmasına dikkat edin aksi takdirde gün sonunda parmaklarınızda ciddi bir ağrı hissedebilirsiniz.

 

Benim favorim terlikler. Son yıllarda çok şık bir tamamlayıcı olarak sık sık tercih ediliyor aynı zamanda tatilde, plajda kullanımı çok rahat olacaktır.

işte her gün sıkılmadan giyebileceğiniz bütün kombinlerinize uyan ayakkabı sneakers. Ama alırken üzerinde patlayan başka bir renk olmadığına dikkat edin çünkü bazı kıyafetlerinizle beklediğiniz uyumu yakalayamayabilirsiniz.

Bir küçük tavsiye;Ayakkabılarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bakımını iyi yapmanız şart. Her kullanımdan sonra temizlemeli ve düzenli olarak boyamalısınız. Farklı tarzlarda ve çok sayıda ayakkabıya sahip olmak da ayakkabılarınızın daha az kullanılmasını dolayısıyla daha geç yıpranmasını sağlar.

Ancak bu durumda karşımıza çıkan bir sorun var ki o da maliyet. Bu sorunla başa çıkmak için daha uygun fiyatlı ürünlere yönelebilirsiniz.İndirimleri takip edebilir aliexpress, trendyol, dolap gibi uygulamaları inceleyip pazarları tercih edebilirsiniz.

Ayakkabılar hakkında dikkat edilmesi gereken daha bir sürü nokta var modayı yakalamak istiyorsanız bu noktaları gözden kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Unutmayın güzel ayakkabılar sizi güzel yerlere götürür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here