Düşünce MERHABA

MERHABA

127
0
Paylaş

Aslında hayalim en genç kitap yazarlarından olmaktı. Ama her şeye para yetmiyor sanırım. Ve kendi başıma yazılarımı düzenleyecek zamanım da yok. Soooo..

Bazen kendimi çok yavan hissediyorum. Kitap okumazken, yazı yazmazken, elimde bir bardak bitki çayı yokken veya klasiklerle dolu bir müzik listesi dinlemezken özellikle. Bu ben değilim diyorum ama kim olduğumu hala anlayabilmiş değilim. 19 yaşındaysanız ve yalnızsanız hayat (çok) zor. Aksini iddia eden kimse ile muhattap olmuyorum annem hariç.

Buraya yazacaklarım kimlere kadar ulaşacak bilmiyorum. Eğer hikayemin içindeyseniz ve rahatsız olduysanız yazdıklarımdan, bunu söylediğinizde değiştirmemem veya silmemem için bir neden yok.

Umarım öncelikle benim başım olmak üzere kimsenin başına hiçbir şekilde bela açmam, yazarak yani.

Merhaba tekrardan.

Amacım kendimden biraz bahsedebilmekti aslında. Herkesin hayatı kendine özeldir. Herkesin gizleyecek bir şeyleri vardır. Herkes pişmandır yaşadığı bazı kısımlardan. Eh, ben herkes değilim, bir ara öyle olduğumu düşünmüştüm ama değilmişim. Bu blogda okumak isteyenler için hikayeler var. Bazıları güzel, bazıları şaşırtıcı, bazıları ise… Hoşgeldiniz dünyama

 

Paylaş
Önceki İçerikBizim Yöreler – Şiir
Sonraki İçerikKÜRTAJ
Asel
Henüz sadece bi' mimarlık öğrencisiyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here